KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Koupaliště v Přibyslavi.
Masážní trysky, houpací záliv, masážní lavice, chrlič a skluzavka. To všechno nabízí koupaliště v Přibyslavi
Koupaliště v Přibyslavi. 
Autor / zdroj foto: Kraj Vysočina

Koupaliště Přibyslav / Přibyslav

Koupaliště v Přibyslavi disponuje víceúčelovým bazénem o rozměrech 25 x 16 metrů. Vodní plocha čítá 340 metrů čtverečních. Jsou zde masážní trysky v různých výškách, houpací záliv, masážní lavice, chrlič a skluzavka. Dětský bazén má rozměry 11 x 6 metrů a tvoří ho dva mimoúrovňové bazénky spojené skluzem s hloubkou vody 20 a 40 cm. Ve spodním hlubším bazénku je umístěný vodní ježek.

V celém areálu se používá voda z místního vodovodního řádu. Oba bazény jsou nerezové a vstup k nim je přes nerezová brodítka. V areálu naleznete šatny, umývárny a WC. Vše je vybaveno i pro zdravotně postižené návštěvníky.

K dispozici je stánek s občerstvením (hranolky, párky v rohlíku, obložené housky, bramboráčky, mražené výrobky, nealkoholické nápoje, točená limonáda, desetistupňové točené pivo, nealkoholické pivo apod.)

Návštěvníci jsou povinni řídit se návštěvním řádem a dbát pokynů pracovníků koupaliště. U vstupu do areálu lze parkovat kola v připravených stojanech.

Osobní auta můžou návštěvníci parkovat hned vedle koupaliště, další možností je nedaleké náměstí.

Vstupenky a permanentky se prodávají v pokladně koupaliště. Slevu mají držitelé rodinných pasů. Koupaliště je otevřené v závislosti na počasí od začátku června do konce září, při příznivém počasí zahajuje koupací sezonu již v květnu.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Koupaliště Přibyslav.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.