KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Koupaliště Bystřice nad Pernštejnem.
Koupaliště v Bystřici nad Pernštejnem nabízí tři bazény. Pro děti je tady vodní hříbek a skluzavka
Koupaliště Bystřice nad Pernštejnem. 
Autor / zdroj foto: Koupaliště Bystřice nad Pernštejnem

Koupaliště Bystřice nad Pernštejnem / Bystřice nad Pernštejnem

Venkovní koupaliště v Bystřici nad Pernštejnem disponuje třemi vyhřívanými bazény. Celý areál se rozprostírá na ploše zhruba 10 000 metrů čtverečních, z toho je asi 6 000 travnatých ploch, které slouží pro odpočinek a ležení. Kromě bazénů je zde také terasa s celodenním bufetem, kde se mohou návštěvníci občerstvit, dvě hřiště na plážový volejbal, dětský koutek, skákací trampolína a stůl na stolní tenis.

Po předchozí dohodě lze pronajmout antukové tenisové hřiště nebo krytý tenisový kurt s umělou trávou s písečným vsypem. Provoz koupaliště probíhá podle počasí od června do konce srpna.

Plavecký bazén
Největší bazén se šesti plaveckými dráhami má rozměr 25 x 16 metrů, jeho hloubka se pohybuje od 1,2 do 1,8 metru a teplota vody kolem 25°C. Stabilně jsou zde dvě dráhy určené výhradně k plavání. Bazén je vybaven podvodním osvětlením.

Rekreační bazén
Tento bazén je velký 12,5 x 12,5 metru, hloubka je od 0,6 do 1,0 metru a teplota vody 26°C. Je vybaven stěnovými masážními tryskami, chrličem a blowerem.

Dětský bazén
Je to nejmenší bazén vhodný pro malé děti. Jeho rozměr je 12,5 x 10,5 metru, hloubka od 0,2 do 0,4 metru a teplota vody 26°C. V tomto bazénu je pro děti vodní hříbek a skluzavka.

Vstup do areálu koupaliště je možný jednak úhradou v hotovosti nebo s využitím předplacené permanentky.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Koupaliště Bystřice nad Pernštejnem.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.